Yeni Babaya İlk Babalar Günü Hediyesi


babalar günü hediyesi

Bebeğini ilk kucağına aldığı anın büyüsü babalar için bambaşkadır. O büyülü anın etkisi ve heyecanı da kolay kolay geçmez. Baba olmanın tarifi olmayan güzelliğini hala yaşayan çiçeği burnunda babalar için yaşayacakları ilk babalar günü de oldukça önemlidir. Hal böyle olunca da annelere burada çok iş düşüyor. Babaların bu mutluluğuna elbette ortak oluyorlar ancak bunu bir hediyeyle unutulmaz kılmak da gerek. Eşinize alacağınız ilk babalar günü hediyesi en az bu gün kadar özel olmalı. Bu nedenle bizden tavsiye kişiye özel hediye seçeneklerine göz atmanız. İsme özel neler alabilirim derseniz de biz sizin için birkaç seçeneği bir araya getirdik. Gelin birlikte göz atalım.

Çiçeği Burnunda Babalara İlk Babalar Günü Hediyeleri

Kişiye Özel Babasının İzinde Bebek Zıbını

hediye

Baba olacağını öğrendiği andan itibaren çocuğuyla yapacağı gezilerin, oynayacağı oyunların, ona okuyacağı kitapların planını yapan ve tıpkı kendisi gibi biri olmasını sağlayacağından bahseden eşiniz için şirin mi şirin bir zıbın tasarlayabilirsiniz. Bebeğinize giydireceğiniz zıbın önünde babasının izinde olduğunu belirten mesajı ve bebeğinizin ismine yer vereceksiniz. Babasını gururlandıracak olan bu hediye aynı zamanda çok da mutlu edecek.

En Yeni Babalar Sihirli Kupa Bardak

kupa bardak

2017 yılında babalığı tatmış olan eşiniz veya sevdikleriniz için hayata bakışının değiştiği bu yılı ona hep hatırlatacak olan bu kupa bardağı hediye olarak tercih edebilirsiniz. Siyah bardak görünümündeki kupanın içerisine sıcak bir sıvı koyduğunda sürpriziniz ortaya çıkacak ve taze babayı çok mutlu edeceksiniz.

İlk Babalar Gününe Özel Kanvas Tablo

Baba olmak hayatı boyunca aldığı en güzel hediye olsa da onun için küçük bir tablo tasarlamaya ne dersiniz? Bebeğinizle çekildiği 5 adet fotoğrafı ve mesajınızı bastırabileceğiniz bu sevimli tablo hayatı boyunca saklayacağı bir armağan olacak.

Yeni Babalara Özel Ürünler

kanvas tablo

Baba olduğu için içi kıpır kıpır olan heyecandan hiçbir yere sığamayan eşinize bebeğiniz adına ilk hediyeyi almak anne olarak size düşüyor. Çekirdek ailenizin tasvir edildiği bir tasarım arıyorsanız işte size harika bir öneri. Kupa bardak, duvar saati, mouse pad, magnet ürün seçenekleri olan bu tasarıma mesajınızı ekleyin ve eşinize unutulmaz bir babalar günü hediyesi hazırlayın.

İlk Babalar Günü Ürünleri

Magnet, mouse pad, HDF çerçeve, sihirli kupa ve beyaz kupa seçenekleri bulunan bu ürünler de en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor. Evde, iş yerinde baba olmanın gururunu bir kez daha yaşamasını sağlayacak olan ürünlerden dilediğinizi seçebilir, eşiniz için kişiselleştirebilirsiniz.

İlk Babalar Günü Bebek Önlüğü

Hediyenize minik bebeğinizi de ortak etmek isterseniz bebek önlüğünü tercih edebilirsiniz. Sabah babasını bu sevimli önlükle karşılayan yavrunuz bir kez daha babasını dünyanın en mutlu insanı yapacak. Pembe ve mavi renk seçenekleri bulunan, havlu kumaştan imal edilen önlük cırtlı yapısı sayesinde kolay giyilebilir, çıkartılabilir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir