Sevgiliye Alınması Cesaret İsteyen İlginç Hediyeler


sevgiliye hediye

Sevgililer günü sevgilimiz ile birlikte birbirimizi mutlu etmemiz ve birbirimize olan aşkımızı göstermek için bizlere sunulan bir fırsattır. Günlük hayatın monotonluğunda birbirimize güzel sözler söylemeyi, tatlı sürprizler yapmayı ihmal edebiliyoruz. Bu nedenle özel günleri çok iyi değerlendirmeliyiz.

Bu sevgililer gününde sevgilinize hem esprili hem de şaşırtıcı bir hediye almak istiyorsanız, işte size en ilginç sevgililer günü hediyeleri! Bu hediyeler ile sevdiğinizi hem eğlendirecek hem de çok mutlu edeceksiniz. İşte Sevgiliye Alınması Cesaret İsteyen İlginç Hediyeler

En İlginç Sevgililer Günü Hediyeleri;

Stres Göğüsleri;

Yumuşacık stres göğüsleri, sevgilinizin en stresli olduğu anlarda en esprili haliyle imdadına yetişecek.:)

Beğen Kol Düğmesi;

beğen kol düşmesi

Sosyal Medya artık hayatımızın her yerindeyken, sevgilimize beğen butonlu kol düğmeleri ile hem şirin hem de inceden inceye ima içeren bu kol düğmeleri, sevgilinize çok yakışacaktır.

Hayvan Figürlü Peluş Başlık;

hayvan figürlü hediye

Hayvan Figürlü Peluş Başlık Sibirya Kurdu ve Ayı modelleri ile sevgilinizin hem başını, hem ellerini, hem de içini ısıtacak sevgilinize özel bir hediye olarak sizleri bekliyor.

Kılıf Değiştiren Pano İğneleri;


Kılıf Değiştiren Pano İğneleri ile ister erkek arkadaşınıza bıyık yapın,kız arkadaşınıza kırmızı rujlu bir dudak.. yaratıcılık tamamen size kalmış. Bu eğlenceli pano iğneleri ile sevdiğinizin fotoğraflarını kılıktan kılığa sokabileceksiniz.

Bayan Bacağı Şişe Açacağı;

bayan bacağı şişe açacağı

Magnet olarak da kullanılabilen bu şişe açacağı özellikle kıskanç bir yapıya sahip kız arkadaşları, derinden sinirlendirecek özelliğiyle dikkat çekiyor.

Sperm USB Bellek;

sperm usb bellek

 

Sevgilinize hem esprili hem yaratıcı bir hediye almak istiyorsanız, sizinle olan fotoğraflarının yer aldığı bir klasörü bu ilginç tasarımlı usb ile ona hediye edebilirsiniz.

Aşka Davet Zili

aşka davet zili

Kırmızı aşka davet zili sizi heyecanlandırıyorsa bu hediye tam site göre. En eğlenceli hediyelerden biri olan davet zili cüretkar davetlerinde habercisi olacak.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir