Set Halinde Verilebilecek Anneler Günü Hediyeleri


set-halinde-verilebilecek-anneler-gunu-hediyeleri

Anneler günü öncesinde harıl harıl hediye arayışına girmeye son! Her şeyin en iyisini hak eden annelere özel hediyeler ile aradığınız hediyeyi kolayca seçebilirsiniz. Set ve takım ürünlerden oluşan bu anneler günü hediyesi alternatifleri, annenizin de beğenisini kazanacak. Mayıs ayının ikinci Pazar günü gelmeden siz de hediye konusunda rahatlıkla son kararınızı verebilirsiniz.

Anneye Özel 3’lü Baharatlık Seti

Mutfakta harikalar yaratan annenize harika bir hediye sizlerle! 3’lü set halinde olan bu baharatlık seti üzerine hangi baharatın nereye koyulacağını sevimli bir şekilde yazdırabilirsiniz.

Kalp Altın Takım

8 ayar altından üretilen bu set, tam annenize göre! Kolye ve küpe şeklindeki Kalp Altın Takım, anneler günü hediyesi olarak hem değerli hem de özel hediyelerden biri.

Mondaine Banyo Seti

Annenizi Mondaine Banyo Seti ile şımartmaya hazır olun! İçinde banyo losyonu, banyo tozu, sabun topları, masaj süngeri, havlu ve tarak bulunan set, annenizin çok hoşuna gideceği anneler günü hediyelerinden biri.

Kişiye Özel Bambu Kaşık Seti

Leziz yemeklerin mimarı annenize yakışır bir anneler günü hediyesi daha. Kişiye Özel Bambu Kaşık Seti üzerine istediğiniz mesajları yazdırarak annenizi çok daha özel hissettirebilirsiniz.

Silikon Alfabe Kek Kalıbı Seti

İstediğiniz harflerle kek yapmak istemez misiniz? Silikon Alfabe Kek Kalıbı Seti ile bu mümkün! Bu kek kalıbı setini annenize hediye edin, tüm yeteneklerini konuştursun!

Saray Usulü Türk Kahvesi Fincan Takımı

Saraylara layık olan annelere saraylara layık bir anneler günü hediyesi! Saray Usulü Türk Kahvesi Fincan Takımı, annenizin evindeki en çok seveceği takımlarından olacak.

Kişiye Özel Sürahi Takımı

6 adet bardak ve 1 sürahiden oluşan Kişiye Özel Sürahi Takımı ile annenizi mutlu etmeye ne dersiniz? Şık tasarımı ile de dikkat çeken bu ürün, anneler günü hediyesi olmaya fazlasıyla layık!

Kişiye Özel Kulplu Çay Bardak Takımı

Üzerine dilediğiniz isimleri yazdırabileceğiniz Kişiye Özel Kulplu Çay Bardak Takımı, annenizin yıllarca unutamayacağı anneler günü hediyelerinden biri olacak. 6 adet çay bardağı üzerine tüm aile bireylerinin isimlerini yazdırabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir