İçinizi Aşkla Dolduracak Hediye Seçenekleri


sevgili

Yaşadığımız yüz yılda ve daha öncesindeki bütün zamanlarda paranın önemli bir güç kaynağı olduğunu biliyoruz.  Elbetteki önüne geçemediği değerler var, lakin her zaman etkileyici bir güç olma özelliğini de korumaya devam ediyor. Ama siz aşkınızı her şeyin ötesinde tutanlardansanız, para dediğiniz nedir ki? Gelir gider…

Hal böyleyken, sevgilimize bütün imkanları sağlamanın ve onu mutlu etmenin yolunun paradan geçeceğini düşünüp, hemen pes ediyorsak yanılıyoruz. Ümitsizliğe kapılmanın alemi yok. Çok küçük bir bütçe ayırarak sevgilinizi dünyanın en mutlu insanlarından biri yapabilirsiniz. Nasıl mı? İşte sevgililer günü hediyesiseçenekleri!

İçinizi Aşkla Dolduracak Hediye Seçenekleri;

1-)Sevgiliye Özel – Aşkıbiyotik;

aşkbiyotik

Üzerinde isimlerinizin yazılı olacağı aşkıbiyotiğin içinde birbirinden lezzetli drajeler bulunuyor.  Hayatınızın aşkını mutlu edeceğinden emin olduğumuz ideal bir hediye seçeneği.

2-)Kişiye Özel İkili Sevgili Kupası (Aşk Kupası)

aşk kupası

Sevgilisine romantik ve sıra dışı hediyeler arayanlara özel tasarım, aşk kirazları kahve kupası. Kişiye özel olarak hazırlanan ideal bir sevgililer günü hediyesi olarak sizleri bekliyor.

3-)Foto baskılı Kalp Bardak Altlıkları;

bardak altlığı

Kahvenizi keyifle yudumlarken, sevdiğinizin fotoğrafı her an gözünüzün önünde olsun istiyorsanız bu hediye seçeneğini değerlendirmenizi tavsiye ediyoruz.

4-)Aşkıma Sevgilerimi Sunuyorum Hediye Kutu;

hediye kutusu

Sevgilinize dolu dolu bir hediye vermek istiyorsanız, sürprizlerle dolu bu hediye kutusu tam size göre bir seçenek olacaktır.

5-)Kristal Kalp Kolye;

Kristal Kalp Kolye Bize göre bu fotoğraflı kristaller sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en güzel, en şık hediyelerden biri olarak sizleri bekliyor.

6-)Aşk Ölçer;

aşk ölçer

Sevgilisine sevgisini göstermekte zorluk çeken kişilere aşklarını anlatmak için en ideal fırsat olan bu aşk ölçer ile onu ne kadar çok sevdiğinizi her fırsatta kanıtlayacaksınız.

7-)Film Şeridi Yastık;

film şeridi yastık

14 Şubatta sevgilisini mutlu etmek isteyen aşıklara özel hazırladığımız yastık üzerinde bayan ve erkek figürlü romantizm dolu bu yastık sevdiğiniz insanın ayaklarını yerden kesecektir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir