En Ucuz Babalar Günü Hediyesi Seçenekleri


kupa bardak

Babalar günü yaklaşırken “biriktirdiğim harçlıklarla babama nasıl bir hediye alabilirim” diye araştırmalara başladınız. İmkanınız olsa dünyaları önüne sereceğiniz babanıza bütçenizi zorlamayacak ama sevginizi tam olarak ifade edecek bir hediye seçmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Fiyatıyla sizi, verdiği mesajıyla babanızı mutlu edecek babalar günü hediyesi seçeneklerini sizler için derledik. Aralarında isme özel hale getirebileceğiniz alternatifler de bulunan listemizden mutlaka babanıza uygun bir hediye bulacak ve onu dünyanın en mutlu insanı yapmayı başaracaksınız.

Tabii ki babanız için aldığınız hediyenin ederinden çok onu düşünmüş olmanız önemli. Bu nedenle hediyenizin yanında yanağına konduracağınız bir öpücüğü ve onu ne kadar sevdiğiniz söylemeyi de ihmal etmeyin.

Kullanışlı ve Ucuz Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

İlk Babalar Günü Bebek Önlüğü

Öncelikle ilk kez babalar günü kutlayacak babalar için bir öneriyle başlayalım. Bebeğiniz babası için hediye seçmek için daha çok küçük ama onun adına bir hediye hazırlamak için anne olarak bu görev sizin. Bebeğiniz sizler için en büyük hediye ancak bu hediyeyi daha da güzelleştirecek birkaç ufak dokunuşla babasını daha da mutlu etmelisiniz. Bunun için bebeğinize bu sevimli önlüğü giydirerek babasını karşılayabilirsiniz.

Mesajlı Rakı Bardağı

mesajlı baba oğul hediye

Babanızla en büyük eğlenceleriniz arasında çilingir sofrasını kurup kadeh tokuşturmak yer alıyorsa babanıza alabileceğiniz en güzel hediye karşınızda duruyor. Üstelik fiyatı da tam bütçenize uygun 🙂 Üzerine ister en sevdiği şarkının sözlerini ister babalar günü mesajınızı ya da ismini yazdırabilirsiniz. Bu şık bardaktan iki adet sipariş vererek babanız için bir rakı bardağı seti de oluşturabilirsiniz.

Her Şeyden Değerli Babam Dikdörtgen Puzzle
puzzle hediye

Sevgi, saygı, güven, çalışkan, mutluluk tüm bu kelimeler bir araya geldiğinde dünyanın en tatlı ve iyi kalpli babasını anlatıyor değil mi? Bu biricik baba da en güzel hediyeyi hak ediyor. Bu nedenle ona hem hobisi olan hem de mesajınızı biraz farklı bir şekilde iletecek bir hediye seçmelisiniz. Bunun için de en uygun hediye bizce puzzle. Babanızla çekildiğiniz bir fotoğrafı ve mesajınızı bastırabileceğiniz yapbozu sonrasında dekoratif olarak da kullanabilir.

Babalara Özel Mavi Baklava Desenli Kupa Bardak

Çay ve kahve saatlerini babanıza onu ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatmak için bir fırsata dönüştürmeye ne dersiniz? Cevabınız evetse bu renkli kupa bardak siparişinizi hemen vermelisiniz. Fotoğrafınızı, mesajınızı ekleyerek hazırlayacağınız kupa bardak mavinin farklı tonlarını taşıdığı tasarımıyla oldukça şık bir hediye alternatifi.

Babalar Gününe Özel Taş Bardak Altlığı

Kullanışlı bir hediye seçmek isterseniz de babanızın her zaman kullanacağı ve kullandıkça yüzünde güller açtıracak bu bardak altlığını tercih edebilirsiniz. Ofiste, evde çalışma masasında, yemek masasında dilediği her yerde kullanabileceği taş bardak altlığı titiz bir babaya sahip olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat.

Kişiye Özel Metal Hunter Çakmak

Her erkek gibi eminiz babanız da cebinde çakmak taşıyordur. Peki, bu çakmağı yenilemeye ve ismine özel hale getirmeye ne dersiniz? Gümüş renkteki metal çakmak babanızın favori aksesuarı olmaya aday.

Baba Bank Mutfak Önlüğü
önlük

Sizin için mutfakta marifetini konuşturmaktan geri durmayan babanız için alabileceğiniz en güzel hediyelerden biri de mutfak önlüğü. Her zaman sizin için cüzdanının bir köşesinde parası bulunan babanıza bunun için bir kez daha teşekkür etmenizi sağlayacak bu esprili tasarıma sahip önlüğü tercih edebilirsiniz.

Delikanlı Dedem Kare Yastık

Babalarımızı büyüten dedelerimizi de unutmak olmaz. Onlar için de hem uygun fiyatlı hem de duygu dolu bir hediye önerimiz elbette var! Delikanlı Dedem Kare Yastık, şekerleme saatlerinde kullanacağı, üzerindeki fotoğraflarınızla ona duygu dolu anlar yaşatacak şık bir hediye olacak. Yumuşacık elyafla dolu bu yastıkla her zaman onun yanında olduğunuzu bu babalar günü hediyesi ile hatırlama olanağı bulacaksınız.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir