En Popüler Sevgililer Günü Hediyeleri


Hediye

Arkadaşlarınız bu orijinal, romantik ve eğlenceli ürünleri nasıl mı buluyor? Siz de sevgililer gününde sevgilinize hediye edebileceğiniz popüler ve bir o kadar da romantik ürünler nerede diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz. Sevgilinize hediye edeceğiniz bu ürünlerle aşkınıza tatlı heyecanlar yaşatmaya hazır mısınız? Yeni başlamış yahut monotonluktan yorulmuş sevgiliye hediyeler vererek ilişkisini canlandırmak isteyenlere sunduğumuz popüler hediye listemiz:

 

1)Kişiye Özel Resim Baskılı Mouse Pad

mause pad

En güzel ve en özel anlarınızın basılı olduğu bir mouse pad ile bilgisayarınızda çalışmayı daha da zevkli hale getirebilirsiniz üstelik sevdikleriniz hep bir tık ötenizde olacak

2)Aşıklara Özel Şarap Kadehleri – Lazer İşlemeli Çiftli Set

Soğuk şubat ayı içinde sıcacık aşkınızı dolduracağınız aşkınıza özel kadehler sevgilinizle geçireceğiniz özel anılarınızın vazgeçilmezi olacak.

3)Birleşen Kalp Anahtarlık

aşk anahtarlık

Sizi hiçbir kimse ayıramaz diye düşünürken böyle ayrılıp birleşmeye bayılacağınız birleşebilen kalp anahtarlıkta aşkınızın fotoğrafının olduğu kalbinizi evinizin anahtarlarıyla süslemek isteyeceğiniz bir hediye.

4)Fotoğraf Baskılı Kalpler Duvar Saati

Onsuz zaman geçmek bilmiyor onunlayken de durmuyor diye yakınan heyecanlı çiftler için mükemmel bir hediye. aşklarının hiçbir anını kaçırmamayı umanlar için

5)Kalp Kutuda Kişiye Özel Çikolata

aşk kutusu

Çikolatanın mutluluk verici etkisi şöyle dursun sevgilinize özel tasarlanmış çikolatalar aşkınızı mutlu edecek etkinlikte.

6)Kişiye Özel Bloknotluk

Sevdiklerini gözünün önünden ayırmak istemeyenlerin tercihi olan sevdiklerinizin sıcacık gülümsemesiyle aldığınız ufak notlarınız artık daha sıcak ve daha da dikkat çekici

7)İsimli ve Kalpli Polar Battaniye

Aşkınız kalbini ısıtırken bedenini ısıtan polarınızda sevgilinizin adının olması hoşunuza gitmez mi?

8)Fotoğraflı Bardak Altlıkları

bardak altlığı

Dekorasyona önem veren ve aşkı dekorunun vazgeçilmezi olsun isteyen çiftler için bu aşk dolu fotoğraflı bardak altlıkları mükemmel bir tercih olabilir.

9)Sevgilinizin İsmine Özel Ahşap Kalem Seti

Sevgilisine şık ve özel bir hediye almak isteyen çiftler için ideal kalem seti; bırakın da her yazdığı yazıda, aldığı her notta bu kalemler sizi hatırlatsın.

10)Kişiye Özel Fotoğraf Baskılı Sihirli Kalp Yastıklar

kalp yastık

Başını aşkına yaslayıp sevgilisini düşleyenlerin tercihi


One Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Sevgililer günü sanırım bir çift için en özel günlerden bir tanesi. O yüzden bu değerli günlerde verilecek hediyeler ileriye yönelik anlamlı anılar bırakmakta. Seçim olarak çok uygun ürünler gördüm elinize sağlık.