Babaya Hediye Fikirleri


babaya hediye

Doğum günü, babalar günü gibi özel gün ve kutlamalar için erkeklere hediye seçmek çok zordur. Hele ki hediye alacağınız kişi babanız ise daha ince elemeye başlarsınız ve sonunda elinizdeki tüm seçenekleri tüketirsiniz. Gömlek, kravat, cüzdan gibi klasik hediyelere rotanızı çevirir ve yine benzer bir hediye alarak bir özel günü de daha geride bırakırsınız. Ya da sizin için seçtiğimiz fark yaratmanızı sağlayacak birbirinden şık ve anlamlı babaya hediye seçeneklerine göz atabilir, babanızı şaşırtacak bir seçim yapabilirsiniz.

Kişiye Özel Babalar Günü Hediyesi Fikirleri

Kişiye Özel Aksesuar

Klasik bir hediye gibi görünse de D’S Damat kalitesine sahip olan bu set içerisinde yer alan cüzdan ve anahtarlığı babanızın ismine özel hale getirebiliyorsunuz. Şıklığına önem veren babalar için tercih edebileceğiniz bu sette bir de kokusuyla herkesi kendisine hayran bırakan bir parfüm yer alıyor.

Kişiye Özel Babamın Minyatür Bahçesi

babaya hediye fikirleri

Doğayla iç içe olmayı, balkonunda çiçekler ekip büyütmeyi seven bir babaya sahipseniz hayallerini süsleyen bahçeye bir adım daha yaklaşmasını sağlayacak bu minyatür bahçeyi armağan edebilirsiniz. Çiçeğin yanı sıra bir çift sandalye ve masanın bulunduğu minyatür bahçenin tabelasına babanızın adını yazdırabilirsiniz. Bahçede yer alan sandalye ve masada farklı renk seçenekleri sunan üründe babanızın en sevdiği renkleri tercih edebilirsiniz.

Babalara Özel Kare Taş Baskı

babaya özel hediye

Ömür boyu saklayacağı bir hediye seçmek isterseniz de çalışma masasında ya da evinin baş köşesinde yer vereceği bu şık taş baskıyı tercih edebilirsiniz. Fotoğrafınız ve mesajınızla hazırlayacağınız dekoratif taş taşıma aparatlarıyla birlikte gönderiliyor.

Copy Paste Baba Çocuk Tişörtleri

kopyala yapıştır hediye

Babanızı ne kadar çok sevdiğinizi ve idolünüz olduğunu her fırsatta dile getiriyorsunuz ancak bir de tişörtünüzle göstermek ister misiniz? Onun bir kopyası olduğunuzu gösterecek olan bu tişörtler görenleri güldürecek babanızıysa gururlandıracak. Kız ve erkek çocukların kullanabileceği unisex çocuk tişörtüne sahip olan sette baba tişörtü de bisiklet yakadır. Beyaz renkteki tişörtlerin geniş beden seçenekleri de mevcut.

Mesajlı Baba Oğul Rakı Bardağı Seti

mesajlı baba oğul hediye

Babanızla birlikte yapmaktan keyif aldığınız şeylerden biri de karşılıklı kadehlerinizi tokuşturmaksa, her hafta sonu o çilingir sofrası mutlaka kuruluyorsa bu rakı bardakları tam sizlik. Üzerine istediğiniz mesajı yazdırabileceğiniz rakı bardakları babanızla aranızdaki daha da kuvvetlendirecek bir hediye olacak.

Fanatik Babalara Özel Kare Yastık

fanatik hediye

Erkeklerin futbola olan ilgisi su götürmez bir gerçek. Babanız da futbol aşığıysa, maç günü televizyonun kumandasını kimseye kaptırmıyorsa ona verebileceğiniz en güzel hediye karşınızda duruyor. Maç bileti şeklinde tasarlanan yastık babaya hediye seçeneklerinin en eğlenceli ve şık olanlarından biri. 40×40 cm boyutundaki yastık üzerinde babanızın ismine, tuttuğu takıma ve koltuk numarasına yer verebiliyorsunuz.

İlk Babalar Gününe Özel Kanvas Tablo

Baba olma duygusunun tadına ilk kez varanlar, henüz bu heyecanı üzerinden atamamışken bir de babalar günü kutlayacaksa ona verebileceğiniz en anlamlı hediye bebeğiyle çekildiği fotoğrafları bir kanvas tabloya dönüştürmek olacak.

İsme Özel Tavla

isme özel tavla

Herkesin karşısındaki rakibine kafa tuttuğu bir oyun vardır. Tavla da bunlardan biridir.  Zarın kime güleceği belli olmasa da oyun hep zekice oynayanın olur. İsme özel tavlada size sunulan da bu. Babanızı aynı zamanda rakibiniz yapabiliyor.
İşin içinde hem rekabet hem de sevgi olunca size sadece şans dilemek kalıyor.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir