Babalar Gününde Babaya Yapılabilecek Sürprizler


Hediye

Bizler için her şeyi göze alan, her zaman dağ gibi arkamızda duran babalarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayan babalar günü geldi çattı. Gün içerisinde her an bir sürprizle karşılarına çıkacağımızı hissetseler de böylesine önemli bir günde sürpriz yapmamak ya da hediyesiz geçirmek olmaz. Bu nedenle onlar için unutulmaz olacak bir gün planlamak hepimizin boynunun borcu. Biz de düşündük babaların en çok ne hoşuna gider diye ve sizler için birkaç madde sıraladık. Seçenekler çılgın şeyler içermese de babanızı şaşırtacağından ve mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz.

Babaya Yapılabilecek En Güzel Sürprizler

Ona duygularınızı anlattığınız bir mektup yazabilirsiniz

Her ihtiyacınız olduğunda yanı başınızda bulduğunuz, sizden sevgisini ve ilgisini esirgemediği, iyi bir birey olmanızı sağladığı için ona teşekkür ettiğiniz duygu dolu bir mektup yazabilirsiniz. Mektubunuz babanızı hem şaşırtacak hem de çok mutlu edecektir.

Mangal partisi verebilirsiniz

mangal

Havalar ısındı mı eline mangalını alıp pikniğe gitmeyi seven babanız için bu sefer mangalın başına siz geçin ve ondan öğrendiğiniz gibi harika bir mangal yapın. En sevdiği yiyecekle onu karşılamanızın yanı sıra izinden gittiğinizi görmek de onu mutlu edecek. Unutmadan bir küçük hediye de almak isterseniz tabii ki mangal ustasına yakışır bir hediye olan mutfak önlüğünü tercih edebilirsiniz.

İlgi alanıyla alakalı bir aktiviteye götürebilirsiniz

baba ile balık

Babanızın en sevdiği aktivite nedir bir düşünün bakalım. Balık tutmak mı, maç izlemek mi yoksa uzun doğa yürüyüşleri mi yoksa son zamanlarda drone uçurma ve video çekmeye mi merak saldı? Cevabı bulduysanız hemen  birlikte hayata geçirebileceğiniz bir plan yapmanın zamanı.

Eski albümlerinizi bir bir karıştırın ve sonunda birlikte çekildiğiniz fotoğraflarla hazırladığınız albümü hediye edin

Elinize babanızın gençlik yıllarından kalma albümünü alın ve anılarını anlatmaktan büyük keyif duyan babanızın yanına gidin. Ezbere bildiğiniz hikayeleri yeniden dinleyin ve sonunda onun için hazırladığınız yeni albümünüzü hediye edin. Eminiz babanızı duygulandıracak olan bu albüm eve gelen her misafire gösterilecek ve fotoğrafların hikayesi heyecanla anlatılacak.

Tatil planı yapıp onu şaşırtabilirsiniz

tatil

Yıllardır gece gündüz demeden çalışan, yorgunluğunu size hiç hissettirmeyen babanızın sizce de dinlenme zamanı gelmedi mi? Şöyle eğlenceli bir tatili hak ediyor değil mi? O zaman hemen babanızın hoşuna gideceğiniz düşündüğünüz bir turda ona yer ayırtın. Hatta bu tatili birlikte gerçekleştirerek onu iki kat daha fazla mutlu edebilirsiniz.

Sürpriz babalar günü partisi düzenleyin

Hediye
Hediye

Babanızın arkadaşlarını, aile fertlerinizi çağırdığınız çılgın bir parti düzenlemeye ne dersiniz? Babanızın aklının ucundan bile geçmeyecek olan bu sürpriz sayesinde hem sevdiklerinizle bir arada olma hem de babanıza unutulmaz bir gün yaşatma fırsatını yakalayabilirsiniz.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir