Alternatif Sevgililer Günü Hediyeleri


el becerisi

Şubat ayı demek sevgililerin ayı demek. Her ne kadar yalnız olanlar yılın bu döneminde çiftlerden pek hoşnut olmasalar da doğru zamanda doğru kişiyle karşılaşarak mutlu çift kategorisine dâhil olacaklarını biliyoruz. Sevgilisi olup da onlara özel bir şeyler yapmak isteyenler ise aşağıdaki yazımızı okumaya başlayabilirler.

Tıpkı anneler günü ya da babalar günü gibi sevgililer gününün de artık klişe haline geldiğini ve sevgililer günü konseptindeki birçok şeyin ticarileştiğini veya başka nedenlerden dolayı anlamını yitirdiğini düşünüyorsanız sizin bu güne bir farklılık katmanız gerekiyor demektir. Sevgilinize bugün için birbirinden özel şeyler yapabilirsiniz. Eğer söylediklerimize evet diyorsanız fakat aklınıza fikir gelmiyor ise İşte Genç ekibi olarak sevgililer gününe özel fikirlerimizle karşınızdayız.

Karaoke gecesine katılmak

Sevgilinize aşkınızı ifade etmenin güzel yollarından birisi tabii ki müzikten geçiyor. Daha önce denemediyseniz ya da cesaret edemediyseniz sevgiliniz ile birlikte bir karaoke gecesine katılmak ve aşkınızı ona söyleyeceğiniz şarkıyla anlatmak sevgiliniz için unutulmaz bir an olacaktır. Hatta birazcık müzik bilginiz ve ilham periniz de varsa onun için yazacağınız ufacık bir şarkıyı hayatının sonuna kadar unutamayacağından eminiz.

Özel bir yemek hazırlamak

Evet, bu önerimiz erkek okuyucularımız için biraz zor olsa da bayan okuyucularımız için oldukça uygun. Hele bir de erkeğin kalbine giden yolun midesinden geçtiğine inananlardansanız sevgilinize özel bir yemek hazırlamak gayet iyi bir alternatif olabilir. Sürpriz bir akşam yemeğine veya sizin hazırladığınız kurabiyelere hayır diyebilecek bir erkek olduğunu düşünmüyoruz. Tabii ki sevgililer gününde kendisine müthiş bir yemek hazırlayan erkeği bulabilen bayan okuyucularımızı da tebrik ediyoruz.

El becerinizi kullanın


Eğer biraz el beceriniz var ise hamurdan veya kumaştan oyuncaklar, 3 boyutlu kitaplar yapabilirsiniz. Karşınızdaki için özel olarak hazırladığınız bu hediyeler de bu gün için oldukça anlamlı olacaktır. Ya da küçük bir oyun yazıp, kendi yaptığınız el kuklaları ile sevgilinize küçük bir gösteri sunabilirsiniz. Eminiz ki kalp şeklinde bir yastık almaktan çok daha tercih edilebilir olacaktır.

Yaşlandırma tekniği


Hediyeleriniz için teknolojinin nimetlerinden de yararlanabilirsiniz. Örneğin beraber çekilmiş fotoğraflarınızı bilgisayarda düzenleyerek 10 yıl sonraki hallerinizin benzerlerine dönüştürebilirsiniz. Hatta böyle bir fotoğraf albümü bile yapabilirsiniz.

Beğen Kol Düğmesi

beğen kol düğmesi
beğen kol düğmesi

Sadece sanal dünyada değil günlük yaşamın en gerçek anlarında beğenilmek istemez misin?

Bunlar bizlerden birkaç ipucu. Tabii çok daha yaratıcı ve sevgililer günü klişelerinden uzak alternatifler yaratabilirsiniz. Ama unutmayın, önemli olan içine biraz kendinizi kattığınız ufak, güzel fikirler.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir